تبلیغات
< Tafresh uni guys - صغری باید لخت بشه!
T.U.G
داغ کن - کلوب دات کام

صغری باید لخت بشه!

یکشنبه 5 دی 1389 01:34 ب.ظ

نویسنده : عاطفه چوپانی
در پی درخواست وزیر آموزش و پرورش برای جداسازی كتاب درسی دختران و پسران ، داستان دهقان فداكار در كتاب درسی دختران به صغرای فداكار تبدیل شد .

داستان جدید:
سرپرست وزارت آموزش و پرورش می گوید: کتاب های درسی دختران و پسران باید جدا بشود. البته اینکه چرا خداوند بزرگوار برای دختران و پسران و مردان و زنان یک کتاب فرستاده از اسرار است و اسرار را نه سرپرست وزارت آموزش و پرورش می داند و نه دختران و پسران. احتمالا در کتاب درسی دختران داستان دهقان فداکار اینگونه خواهد شد:

صغرا خانم فداکار

صغرا خانم فداکار خیلی ناراحت شد اول خواست پیراهنش را در بیاورد به چوبدستی اش ببندد به و آتش بزند، بعد یادش آمد که لخت می شود و اگر چشم مسافران نامحرم به او بیفتد، خدا او را با چوبدستی اش در آتش جهنم می اندازد. بعد خواست چادرش را استفاده کند که یاد موهایش افتاد. سپس متوجه شد لازم نیست مثل مردها به هر بهانه ای لخت بشود، او زن است و خدا به او عقل داده لذا نفت فانوسش را ریخت روی چوبدستی اش و آن را آتش زد و چون دویدن برای زن بد است سلانه سلانه به طرف قطار رفت اما دیگر دیر شده بود و قطار با سنگ ها برخورد کرد و همه ی مسافران شهید شدند.دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: کتابهای جدید دبستان ، جدا شدن کتابهای دختران و پسران در دبستان ، طنز ،
آخرین ویرایش: - -داغ کن - کلوب دات کام

Google Pagerank, SEO tools